call shop in Albania

About 127 results.

TeamraHerbals - Sarandë

thumb_up 49321 likes
rate_review 60 Reviews
favorite 132 favorites
Rruga e Kavajes 12/1, 1000 Tirana, Albania

Mirësevini në faqen zyrtare të Teamra Herbals Facebook e mbushur plot me sugjerime dhe këshilla rreth përkujdesjes së lëkurës dhe shëndetit tuaj.

GRAFO-DIZAJN

thumb_up 1349 likes
rate_review 7 Reviews
favorite 7 favorites
Narodnog Fronta 40 lokal 2, 35000 Jagodina, Albania

Grafo Dizajn je univerzalna štamparija iz Jagodina koja se bavi štampom velikih i malih formata na najkvalitetnijim materijalima.

Top Shop & Dormeo - Durrës Dega Qëndrore

thumb_up 68777 likes
favorite 43 favorites
Rruga, 2001 Durrës, Albania

Produkte Origjinale, MADE IN ITALY. Dormeo ofron dyshek, jastek, Jorgan e shume aksesore. Zbulo ofertat. www.dormeo.al - 04 451 44 56

Top Shop & Dormeo - Rr.5 Maji

Rruga 5 Maji, 1000 Tirana, Albania

Produkte te cilesise se larte sic i keni pare ne televizor dhe keshilla per renien nga pesha, fitnes-in, bukurine, shendetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dysheket dhe zbavitjen.

Pawn Shop Durres

thumb_up 1239 likes
rate_review 7 Reviews
favorite 14 favorites
Rruga: "Kasem Durrësi", Lagja Nr.6, 2001 Durrësi, Albania

Shesim, blejmë dhe depozitojmë objekte me vlerë...Servis kompjuteri...Programe te ndryshme...

The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE

thumb_up 1137 likes
rate_review 10 Reviews
favorite 35 favorites
Rruga Janos Hunyadi, 1000 Tirana, Albania

The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE in Albania. The best quality fragrances from France, Cosmetics and handmade bath & body products.

The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE

thumb_up 1137 likes
rate_review 10 Reviews
favorite 35 favorites
Rruga Janos Hunyadi, 1000 Tirana, Albania

The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE in Albania. The best quality fragrances from France, Cosmetics and handmade bath & body products.

Digicom Shop - Myslym Shyri

thumb_up 10104 likes
rate_review 327 Reviews
favorite 278 favorites
Rruga Dervish Hima, Ada Tower, Kulla 1 Kati 1, 1001 Tirana, Albania

Digicom përdor 100% fibrën optike. Ofrojmë Internet, IPTV, Telefoni VoIP, shërbime IT, shërbime Biznes. Digicom uses 100% fiber optics. We offer Internet, IPTV, VoIP, IT & Business services.

Digicom Shop - Blloku

thumb_up 10101 likes
rate_review 327 Reviews
favorite 278 favorites
Rruga Dervish Hima, Ada Tower, Kulla 1 Kati 1, 1001 Tirana, Albania

Digicom përdor 100% fibrën optike. Ofrojmë Internet, IPTV, Telefoni VoIP, shërbime IT, shërbime Biznes. Digicom uses 100% fiber optics. We offer Internet, IPTV, VoIP, IT & Business services.

The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE

thumb_up 1137 likes
rate_review 10 Reviews
favorite 35 favorites
Rruga Janos Hunyadi, 1000 Tirana, Albania

The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE in Albania. The best quality fragrances from France, Cosmetics and handmade bath & body products.

TeamraHerbals - Sarandë

thumb_up 49331 likes
rate_review 60 Reviews
favorite 132 favorites
Rruga e Kavajes 12/1, 1000 Tirana, Albania

Mirësevini në faqen zyrtare të Teamra Herbals Facebook e mbushur plot me sugjerime dhe këshilla rreth përkujdesjes së lëkurës dhe shëndetit tuaj.

Pasticeri Cialda

thumb_up 8799 likes
rate_review 124 Reviews
favorite 2792 favorites
Lagja nr 1 shetitorja Taulantia, 2222 Durrës, Albania

Pasticeri me teknologji italiane, receta te lehta dhe delikate. Torta te personalizuara.

Bare Flowers

thumb_up 1202 likes
rate_review 25 Reviews
favorite 26 favorites
Lagjia: "16 Prilli". Rruga: " Ismail Qemali", 9300 Fier, Albania

Kur sherbimi, cilesia , bukuria , nderthuren se bashku...

Skoda

thumb_up 43992 likes
rate_review 38 Reviews
favorite 15 favorites
Autostrada Tirane-Durres Km.3, 1001 Tirana, Albania

Ky eshte profili zyrtar i SKODES ne Shqiperi. Me teper informacion ju mund te gjeni edhe ne portalin: www.skoda-auto.al apo tek info@skoda-auto.al.

Toptani Shopping Center

thumb_up 47664 likes
favorite 13531 favorites
Rruga Abdi Toptani, 1001 Tirana, Albania

Toptani Shopping Center siguron një përvoje të paharrueshme blerjesh duke ofruar ndërthurjen më të mirë të markave ndërkombëtare të shitjes me pakicë me shërbimin ndaj klientit, të gjitha në një …

Coffee House

thumb_up 4096 likes
rate_review 21 Reviews
favorite 55 favorites
C Ring, 23344 Doha, Albania

We are a team of experts dedicated to help you brew outstanding coffee for both domestic and commercial use.

Top Shop & Dormeo - Blu Star Durrës

thumb_up 89852 likes
favorite 12 favorites
Bulevardi Epidamn, 2001 Durrës, Albania

Porosit ne telefon � 04 451 44 98 � dhe paguaj kur terheq pakon :-)

Top Shop & Dormeo - Gjirokastër

thumb_up 89856 likes
favorite 12 favorites
Bulevardi 18 Shtatori, 6002 Gjirokaster, Albania

Porosit ne telefon � 04 451 44 98 � dhe paguaj kur terheq pakon :-)

Top Shop & Dormeo - Korçë

thumb_up 89856 likes
favorite 12 favorites
Bulevardi Shën Gjergji, 7000 Korçë, Albania

Porosit ne telefon � 04 451 44 98 � dhe paguaj kur terheq pakon :-)

Hotel Rozafa

thumb_up 1855 likes
rate_review 60 Reviews
favorite 2045 favorites
Qedra kryesore shkoder, 0100 Shkodër, Albania

Restaurant, Cafe, Hotel, Parking etc

Baby Shop Albania

thumb_up 35873 likes
rate_review 1 Reviews
Godina B, Dyqani Nr.14, 1019 Tiranë, Albania

Distributor zyrtar dhe i vetem ne Shqiperi. Orari i hapjes hene-premte 10:00-20:00, ndersa shtune diele 10:00-16:00h +355 69 328 3224

PC STORE ALBANIA

thumb_up 9159 likes
rate_review 25 Reviews
favorite 14 favorites
Rr. Dibres, Vila 153 - Kati i pare, PC Store Albania, 1001 Tirana, Albania

PC Store is a leading Computer retailer, selling Consumer and Business Class Desktops and Laptops, Workstations, Servers, Monitors, Gaming Computers, Networking Devices and Equipment, Printers, V…

Dormeo & Top Shop - Dega Qëndrore

thumb_up 89852 likes
favorite 12 favorites
Rruga Sami Frashëri, 1000 Tirana, Albania

Porosit ne telefon � 04 451 44 98 � dhe paguaj kur terheq pakon :-)

Auto Doerf

thumb_up 8019 likes
rate_review 28 Reviews
favorite 70 favorites
Autostrada Durres-Tirane KM5, 1001 Durrësi, Albania

Mercedes-Benz Albania SubDealer

Top Shop & Dormeo - Elbasan

Rruga Qemal Stafa, 3001 Elbasan, Albania

Produkte te cilesise se larte sic i keni pare ne televizor dhe keshilla per renien nga pesha, fitnes-in, bukurine, shendetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dysheket dhe zbavitjen.